Šeimos teisės advokatai

MARGER advokatų kontoros profesionalai konsultacijas teikia tiek verslo, tiek privatiems subjektams. Ilgametė patirtis įvairiose teisės srityse, operatyvumas ir konfidencialumas leidžia greitai ir efektyviai išspręsti bet kokias kilusias problemas. Savo klientams suteikę išsamias konsultacijas, pasiūlome optimalų situacijos sprendimą, kurį visada stengiamės surasti taikų ir efektyvų. Visgi susidarius tokioms aplinkybėms, kai ginčo nepavyksta išspręsti taikiai, atstovaujame savo klientus teisme, siekdami maksimaliai užtikrinti jų interesus.

Privačių asmenų teisė apima itin platų paslaugų spektrą. Bene dažniausiai sutinkama sritis – šeimos teisė, taip pat įvairūs nekilnojamo turto sandoriai, paveldėjimo ir jo planavimo klausimai. Teikiame paslaugas ir su mokesčiais bei turtu susijusiais klausimais: mokesčių planavimu, pajamų ir turto apmokestinimu, turto apsauga.

Neseniai šeimos teisės srityje atsiradusi privaloma teisminė mediacija leidžia rasti abipusiai naudingą sprendimą be sudėtingų teisminių procesų. Mažiau įpareigojanti aplinka bei profesionalaus, nešališko teisininko – mediatoriaus – pagalba leidžia ramiai ir neutraliai įvertinti padėtį. Susitarimą pasiekus mediacijos metu, jo raštiško įforminimo pasirūpina mediatorius, o vėliau patvirtina teismas.

Turto paveldėjimas

Daugeliui mūsų anksčiau ar vėliau tenka susidurti su turto paveldėjimo klausimais. Mūsų šalyje įprastai ši procedūra yra paprasta ir ganėtinai efektyvi, visgi neretai susiduriama su įvairiomis problemomis, klausimais, ginčais.

Dėl turto paveldėjimo į MARGER šeimos teisės ekspertus dažniausiai kreipiasi užsienyje gyvenantys lietuviai, kurie nepažįsta Lietuvos teisinės sistemos arba kuriems sudėtinga fiziškai atvykti į Lietuvą. Tokiu atveju advokatai gali ne tik pakonsultuoti visais su palikimo priėmimu susijusiais klausimais, bet ir atlikti užsienyje gyvenančio asmens jiems patikėtus veiksmus, taip gerokai supaprastinant dėl proceso kylančius nepatogumus.

Pasitaiko ir atvejų, kai dėl turto paveldėjimo kyla teisinių ginčų. Tarp dažniausiai pasitaikančių atvejų yra įstatymo nustatyto termino pradelsimas. Mūsų šalyje jis yra trys mėnesiai nuo artimojo mirties datos, tačiau savo klientams rekomenduojame kreiptis anksčiau, nepaliekant visko paskutinei minutei.

Neretai pasitaiko ir ginčų dėl testamentų, giminystės ryšių įrodymų, paveldėtino turto ieškojimo ir panašiai. Visi šie atvejai reikalauja išsamių teisinių žinių, kadangi įprastai yra ganėtinai sudėtingi, reikalauja daug laiko bei teisinės nuovokos.

Kalbant apie turto paveldėjimą, ne mažiau svarbu paminėti ir palikimo planavimą. Nors daugelis mūsų klientų yra sudarę testamentus, siekiant užtikrinti, pavyzdžiui, šeimos verslo tęstinumą ar turto auginimą užuot jo iššvaistymą, būtina pasirūpinti ir palikimo planavimu. Paprastai tariant, palikimo planavimas ne tik paskirsto turtą įpėdiniams, bet ir apibrėžia jo panaudojimą. Kartu su klientais, besikreipiančiais dėl turto planavimo, siekiame išsiaiškinti lūkesčius bei ne tik užtikrinti jų įgyvendinimą, bet ir maksimalų finansinį efektyvumą.

Šeimos teisė

Kiekvienas mūsų priklausome šeimai, iš kurios kyla įvairios teisės ir pareigos. Ir nors dažnai asmenys gyvendami vadovaujasi šeimos santykius reguliuojančiomis normomis, vykdo pareigas, racionaliai naudojasi esamomis teisėmis bei sutaria turto klausimais, kartais iškyla ir ginčų. Būtent jiems atsiradus dažniausiai ir yra kreipiamasi į advokatą.

MARGER šeimos teisės ekspertai visada savo klientams pataria kreiptis kuo anksčiau – taip neretai užkertamas kelias problemoms, išvengiama didelių išlaidų bei laiko sąnaudų. Vis dėlto, tai ne visada pavyksta: tokiu atveju gilinamės į savo klientų situaciją ir ieškome efektyviausio įmanomo sprendimo.

Šeimos teisės advokatai teikia teismines ir ikiteismines paslaugas. Žinoma, jos visos prasideda nuo konsultacijų. Tuomet dažniausiai rengiami įvairūs dokumentai: vedybinės sutartys, pareiškimai, ieškiniai, atsiliepimai, skundai, prašymai ir kt. Esant reikalui, advokatas atstovauja klientą teisme, procese dalyvaudamas vienas arba kartu su klientu. Sritys, dėl kurių į MARGER dažniausiai kreipiasi klientai, apima santuokos nutraukimą, vaikų išlaikymą bei gyvenamosios vietos nustatymą ar pakeitimą, turto pasidalijimą, vedybinių sutarčių sudarymą, nutraukimą ar pakeitimą.

Mokesčių planavimas

Kiekvienas Lietuvos Respublikos gyventojas susiduria su mokestinėmis prievolėmis. Ir nors daugeliui mokesčių sistema atrodo ganėtinai paprasta, didėjant pajamoms, atsiradus skirtingiems jų šaltiniams, sudėtingėja ir apmokestinimo procesai. Siekiant rasti efektyviausią mokesčių mokėjimo planą bei užtikrinti, kad mokesčiai būtų sumokėti teisingai, išvengiant permokų ar nepriemokų, pravartu turėti mokesčių konsultantą. MARGER advokatų kontoros komandą sudaro įvairių sričių specialistai, tarp kurių – ir mokesčių teisės ekspertai, kurie mielai pakonsultuos ir padės sudaryti optimalų mokesčių mokėjimo planą.

Savo klientus įprastai konsultuojame pajamų gavimo, turto įsigijimo, paveldėjimo ar perleidimo klausimais, taip pat atstovaujame kilus ginčams su mokesčių administratoriumi. Turėdami daug patirties sprendžiant mokestinius ginčus, gebame iš anksto numatyti – ir išvengti – galimų rizikų, kylančių iš numatytų sudaryti sandorių. Visgi aplinkybėms susiklosčius nepalankiai, atstovaujame savo klientus teisminiuose ar kituose ginčuose.

Marger komanda

Martynas Žilinskas

Martynas Žilinskas

Partneris, advokatas

 

Kitos praktikos sritys

Žiniasklaidos ir reklamos teisė
Daugiau
Transportas
Daugiau
Telekomunikacijos ir informacinių technologijų teisė
Daugiau
Konkurencijos teisė
Daugiau
Intelektinė nuosavybė
Daugiau
Visos praktikos sritys

Susisiekite su mumis

    Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų slapukų politika.