Mokesčių teisės ekspertai

Mokestiniai klausimai tampa aktualūs vos pradėjus galvoti apie verslo įkūrimą, o laikui bėgant jie darosi vis sudėtingesni ir svarbesni. Nuo tinkamos juridinės formos pasirinkimo iki mokesčių optimizavimo tarptautiniu mastu, sėkmingam verslui itin svarbu turėti patikimą partnerį, padėsiantį išspręsti visus su mokesčiais susijusius klausimus.

Patyrusi MARGER mokesčių teisės komanda yra pasiruošusi suteikti jums visapusišką pagalbą mokesčių klausimu. Nuo konsultavimo iki atitikties, dokumentacijos parengimo ir atstovavimo sandoriuose bei ginčuose, esame pasiruošę maksimaliai užtikrinti savo klientų interesus ir rasti optimalų sprendimą bet kurioje situacijoje.

Mūsų pagrindinis tikslas – maksimaliai efektyvus klientų mokesčių valdymas. Dėl šios priežasties didelį dėmesį skiriame tiek strateginiams klausimams, tiek kasdienėms mokestinėms problemoms. Atsižvelgdami į nacionalinį ir, reikalui esant, tarptautinį mokestinį reguliavimą, kruopščiai įvertiname alternatyvas, maksimaliai sumažiname rizikas ir padedame efektyviai išnaudoti galimybes.

Mokesčių planavimas

Jau daugelį metų bendradarbiaujame su Lietuvos ir tarptautinėmis įmonėmis, tad puikiai išmanome mokesčių teisę ir esame pasiruošę surasti optimalų sprendimą kiekvienai situacijai. Suprasdami, jog kiekviena įmonė, korporacija bei organizacija veikia skirtingai, kruopščiai įsigiliname į jos veiklos niuansus prieš pasiūlydami optimalų mokestinių prievolių planą.

Užtikriname, kad mūsų atstovaujami klientai išvengtų dvigubo apmokestinimo ir visada sužinotų apie bet kokius teisės aktų pakitimus, galinčius daryti įtaką įmonės veiklai. Atsižvelgdami į galimas rizikas, patariame įmonių ar filialų steigimo klausimais, ieškome optimalaus valdymo sprendimų.

Mokesčių planavimo paslaugas teikiame verslo subjektams, norintiems rasti efektyviausią būdą verslo ir sandorių struktūrai, taip pat vykdant įmonių įsigijimus ar susiliejimus. Privačius asmenis konsultuojame turto valdymo ir paveldėjimo klausimais. Mūsų mokesčių teisės ekspertai taip pat visada informuoja klientus apie bet kokius pasikeitimus Lietuvos ar užsienio šalių mokesčių sistemoje ir, reikalui esant, padeda įgyvendinti reikalingus pokyčius.

Mokestiniai patikrinimai, tyrimai ir auditai

Vykdant įvairius investicinius sandorius, nepaprastai svarbu tinkamai įvertinti mokestinę situaciją. Nepamatuota rizika ar neatidus požiūris gali privesti prie rizikingų, o kartais ir neadekvačių, sandorių sudarymo, tad, siekiant to išvengti, rekomenduojama visada atlikti detalų mokestinį patikrinimą.

Turint omenyje, jog itin dažnai mokestinės rizikos perkeliamos investuotojui, svarbus yra tinkamas jų įvertinimas, atliekamas iš anksto. Jis atskleidžia ne tik papildomas rizikas, bet, jei tokių yra, ir neįvykdytas mokestines priemones, kurios kitu atveju atitektų investuotojui. Visa tai išsiaiškinus išvengiama nenumatytų grėsmių, nesudaromos sąlygos pasinaudoti dėl aplaidumo atsiradusiomis aplinkybėmis, todėl sandoris tampa daug patikimesnis ir, dažnu atveju, pelningesnis.

Ilgametė patirtis mokesčių teisės srityje MARGER ekspertams leidžia pastebėti bet kokius neatikimus ar klaidingas mokesčių mokėjimo praktikas iš anksto, tad klientai išvengia rizikos ir mokestinių ginčų. Patikrinimus darome tiek privatiems asmenims, tiek verslo korporacijoms.

Atstovavimas mokestiniuose ginčuose

Valstybinės Mokesčių Inspekcijos pagrindinis tikslas – užtikrinti, jog mokestinės prievolės būtų vykdomos tinkamai. Visgi susidūrus su ja, klientams dažnai pritrūksta specifinių žinių, o VMI nusprendus atlikti patikrinimą, tai ne tik reikalauja itin daug laiko, bet ir sukelia nemažai streso.

MARGER mokesčių teisės ekspertai yra pasiruošę jus pakonsultuoti visais su mokesčių mokėjimu susijusiais klausimais, o vykdant patikrinimą užtikrinti, kad jis būtų įgyvendintas greitai, sklandžiai ir, žinoma, teisingai. Siekiant maksimaliai sumažinti išlaidas, rekomenduojama kuo greičiau pasirinkti patikimus partnerius bei nuspręsti dėl interesų gynimo strategijos. Tai leidžia numatyti rezultatą, geriau valdyti procesą bei rizikas, išvengti nereikalingo papildomų mokesčių apskaičiavimo, baudų ar delspinigių.

Kilus ginčui, MARGER teisės ir mokesčių ekspertai atstovaus jus nuo pat pradžių. Pradedant nuo pirmojo susidūrimo su mokesčių administratoriumi, giname savo klientų interesus ir darome viską, kad proceso rezultatas būtų maksimaliai palankus klientams. Reikalui esant, atstovausime ne tik Mokestinių ginčų komisijoje, bet ir Lietuvos ar Europos teismuose.

Finansinis reguliavimas

Ilgametė patirtis tarptautinėse rinkose MARGER teisininkams leidžia užtikrintai patarti ne tik mokesčių, bet ir finansinio reguliavimo klausimais. Savo klientams, veikiantiems finansų sektoriuje, užtikriname ne tik vidinę atitiktį, bet ir padedame įgyti licencijas ir leidimus. Aktyviai dalyvaujame pinigų plovimo prevencijoje, padedame sukurti saugias, patikimas patikrinimo sistemas.

Asmeninio turto valdymas

Glaudžiai bendradarbiaudami su didelės vertės turto turinčiais asmenimis, padedame jiems rasti optimalų turto valdymo sprendimą. Konsultuojame verslo valdymo struktūros klausimais, asmeninio turto apsaugos klausimais, padedame pasirūpinti paveldėjimo klausimais.

Marger komanda

dr. Deividas Poška Dr. Deividas Poška

Partneris, advokatas

 

Andrej Samoilovič

Andrej Samoilovič

Mokesčių konsultantantas

 

Kitos praktikos sritys

Žiniasklaidos ir reklamos teisė
Daugiau
Transportas
Daugiau
Telekomunikacijos ir informacinių technologijų teisė
Daugiau
Konkurencijos teisė
Daugiau
Intelektinė nuosavybė
Daugiau
Visos praktikos sritys

Susisiekite su mumis

    Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų slapukų politika.