Marger pergalė: Teismas konstatavo, kad buvęs Lietuvos apeliacinio teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkas nepadarė nusikaltimo - Marger

2021 10 05

Šiandien Vilniaus apygardos teismas konstatavo, kad Lietuvos apeliacinio teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkas Aloyzas Kruopys nusikalstamos veikos nepadarė.

Anksčiau buvo skelbta, kad Generalinė prokuratūra nutraukė ikiteisminį tyrimą A. Kruopio atžvilgiu neva Generalinei prokuratūrai nesurinkus pakankamai įrodymų, pagrindžiančių A. Kruopio kaltę. A. Kruopys ir jo advokatas, Marger partneris Mindaugas Dūda, nesutikdami su Generalinės prokuratūros nutarimo pagrindu, kreipėsi į teismą, prašydami pakeisti ikiteisminio tyrimo nutraukimo pagrindą į visiškai reabilituojantį pagrindą – išvadą, kad A. Kruopys jokios nusikalstamos veikos nepadarė.

„Vilniaus miesto apylinkės teismas skundą patenkino ir konstatavo, kad A. Kruopys jokios nusikalstamos veikos nepadarė. Generalinės prokuratūros nurodytas ikiteisminio tyrimo nutraukimo pagrindas buvo pripažintas nepagrįstu. Net ir generalinio prokuroro pavaduotojui apskundus šią nutartį apeliacine tvarka, Vilniaus apygardos teismas sutiko su pirmosios instancijos išvada, kad Aloyzas Kruopys jokios nusikalstamos veikos nepadarė, ir prokuratūros skundą atmetė. Vilniaus apygardos teismo nutartis yra galutinė ir neskundžiama.“ – sakė Marger partneris Mindaugas Dūda.

Taip pat skaitykite

Marger komanda prisidėjo prie vieno didžiausių nekilnojamojo turto sandorių Lietuvoje.
Skaityti
Dar viena pergalė išskirtiniame rezonansiniame tyrime: buvęs Lietuvos apeliacinio teismo teisėjas nusikaltimo nepadarė
Skaityti
Išskirtinė pergalė rezonansiniame tyrime
Skaityti
Marger ir toliau stiprėja
Skaityti
Marger apgynė klientę rezonansinėje byloje
Skaityti
Visos naujienos

Susisiekite su mumis

    Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų slapukų politika.