Marger pergalė: Teismas konstatavo, kad buvęs Lietuvos apeliacinio teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkas nepadarė nusikaltimo - Marger

2021 10 05

Šiandien Vilniaus apygardos teismas konstatavo, kad Lietuvos apeliacinio teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkas Aloyzas Kruopys nusikalstamos veikos nepadarė.

Anksčiau buvo skelbta, kad Generalinė prokuratūra nutraukė ikiteisminį tyrimą A. Kruopio atžvilgiu neva Generalinei prokuratūrai nesurinkus pakankamai įrodymų, pagrindžiančių A. Kruopio kaltę. A. Kruopys ir jo advokatas, Marger partneris Mindaugas Dūda, nesutikdami su Generalinės prokuratūros nutarimo pagrindu, kreipėsi į teismą, prašydami pakeisti ikiteisminio tyrimo nutraukimo pagrindą į visiškai reabilituojantį pagrindą – išvadą, kad A. Kruopys jokios nusikalstamos veikos nepadarė.

„Vilniaus miesto apylinkės teismas skundą patenkino ir konstatavo, kad A. Kruopys jokios nusikalstamos veikos nepadarė. Generalinės prokuratūros nurodytas ikiteisminio tyrimo nutraukimo pagrindas buvo pripažintas nepagrįstu. Net ir generalinio prokuroro pavaduotojui apskundus šią nutartį apeliacine tvarka, Vilniaus apygardos teismas sutiko su pirmosios instancijos išvada, kad Aloyzas Kruopys jokios nusikalstamos veikos nepadarė, ir prokuratūros skundą atmetė. Vilniaus apygardos teismo nutartis yra galutinė ir neskundžiama.“ – sakė Marger partneris Mindaugas Dūda.

Taip pat skaitykite

Nelegalūs migrantai: su kokiomis teisinėmis problemomis susiduria mūsų valstybė ir kaip jas spręsti
Skaityti
Elektriniai paspirtukai: ar naujas reglamentavimas paskatins saugesnį važiavimą
Skaityti
Atleidimas nuo baudžiamosios atsakomybės: kada laidavimas išgelbės, o kada – ne
Skaityti
Išieškojimas iš sutuoktinio darbo užmokesčio kito sutuoktinio naudai: kada teisėta, o kada – ne
Skaityti
Teisininko komentaras. Ar teisingumas gali būti „slaptas“ ?
Skaityti
Visos naujienos

Susisiekite su mumis

    Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų slapukų politika.